Novosadski informativni portal 021

Sport - Ostali sportovi

Izmene na "ukletoj stazi"

Organizatori bob trke na Zimskim olimpijskim igrama izmeniće nekoliko zahtevnih krivina kako bi stazu u Visleru učinili bezbednijom i pogodnijom za takmičenje.

Vojvodina optužuje Butuliju

Rukometni klub Vojvodina zatražio je da se pregleda video-snimak subotnje utakmice sa Crvenom zvezdom koja je bila prekinuta, da se pregleda medicinska dokumentacija iz Kliničkog centra i da se protiv trenera Beograđana Igora Butulije i odgovornih lica povede disciplinski postupak zbog simuliranja i prekida meča.

Simon Aman duplirao zlato

Osvojivši oba zlata u pojedinačnoj konkurenciji u Vankuveru Švajcarac Simon Aman je ponovio podvig iz Solt Lejk Sitija i postao najuspešniji sportista u Skijaškim skokovima u istoriji Olimpijskih igara.

Korejanci dominiraju kratkim stazama

Reprezentativac Južne Koreje Jung Su Li osvojio je u Vankuveru zlatnu olimpijsku medalju u brzom klizanju na 1.000 metara na kratkoj stazi. Li je postavio novi olimpijski rekord sa vremenom od jednog minuta, 23 sekunde i 74 stotinki. Njegov zemljak Ho Suk Li osvojio je srebrnu medalju, a bronza je pripala Amerikancu Apolu Onu.

Felps: London i kraj

Majkl Felps najavio je prilikom posete olimpijskom timu SAD u Vankuveru, da će mu Igre u Londonu 2012. godine biti poslednje u karijeri.

Zvezda slavila u Novom Sadu

Odbojkaši Vojvodine izgubili su sinoć u Novom Sadu od Crvene zvezde sa 3:0, u utakmici 4. kola Mini lige prvenstva Srbije.

Biljana Topić ne skače u Dohi

Atletičarka Biljana Topić zbog povrede leđa neće učestvovati na prvenstvu sveta u dvorani od 12. do 14. marta u Dohi, saopštio je danas Atletski savez Srbije (ASS).

Vojvodina izgubila od Vašaša

Vaterpolisti Vojvodine izgubili su sinoć u Novom Sadu od mađarskog predstavnika Vašaša rezultatom 8:7, u utakmici Evrointer lige.